Till sidans innehåll | Välj annat område | Sök

2010

2010-09-21 12:54:22

Val till kommunfullmäktige i Värnamo - Valsedlar

Här är de partier som beställt valsedlar.

Vissa partier har anmälda kandidater, vilket anges ovanför kandidaterna på valsedeln. Det betyder att partiet skyddat sin kandidatlista så att väljare inte kan skriva till namn på valsedeln och därmed nominera andra kandidater än de partiet utsett.

Läs mer om partier och valsedlar på www.val.se

Här nedan finns avbildningar av valsedlarna. De går inte att rösta med. Om ordet "utkast" står skrivet över valsedeln så innebär det att valsedeln inte har skickats till tryckning. Du kan ladda ner alla valsedlar i xml-format för vidare bearbetning i t.ex. kalkylprogram.

Arbetarepartiet-Socialdemokraterna

VAL TILL KOMMUNFULLMÄKTIGE

Arbetarepartiet-Socialdemokraterna

Du får bara markera en av dessa anmälda kandidater.
  1. Ulla Gradeen, Oppositionsråd, Värnamo
  2. Kent Blixt, Pensionär, Värnamo
  3. Gun-Britt Karlsson, Fd,Affärsbiträde, Värnamo
  4. Ivan Nordin, Metallarbetare, Värnamo
  5. Lillemor Örn Skogberth, Förskollärare, Rydaholm
  6. Anders Ångkvist, Metallarbetare, Värnamo
  7. Åsa Pettersson, Socialsekreterare, Värnamo
  8. Pär A. J. Persson, Präst, Värnamo
  9. Charlotta Dahlbäck, Administratör, Värnamo
  10. David Huynh, Verktygsmakare ,Värnamo
  11. Gabriella Sjöberg, Verksamhetsansvarig, Värnamo
  12. Tommy Klingberg, Industriarbetare, Värnamo
  13. Senada Besic, Lärare, Värnamo
  14. Billy Mähler, Metallarbetare, Värnamo
  15. Margareta Gustavsson, Överläkare, Värnamo
  16. Ronny Krönvall, Pensionär, Värnamo
  17. Mirzeta Dedic, Industriarbetare, Värnamo
  18. Åke Wilhelmsson, Brandman, Värnamo
  19. Milka Cado, Industriarbetare, Värnamo
  20. Mikael Andersson, Kanslist, Värnamo
  21. Suzanne Johansson, Metallarbetare, Värnamo
  22. Lennart Stockhaus, Pensionär, Värnamo
  23. Maria Olsson, Industriarbetare, Värnamo
  24. Niclas Karlsson, Kvalité och Produktionstekniker, Värnamo
  25. Anna Ling, Lärare, Värnamo
  26. Håkan Hugosson, Industriarbetare, Värnamo
  27. Lena Blomgren, Administratör, Värnamo
  28. Stefan Svensson, Verktygsmakare, Värnamo
  29. Birgitta Gustafsson, Sekreterare, Värnamo
  30. Irina Palmu, Barnskötare, Värnamo
Värnamo centralort
0002-01278
VAL TILL KOMMUNFULLMÄKTIGE

Arbetarepartiet-Socialdemokraterna

Du får bara markera en av dessa anmälda kandidater.
  1. Britt-Marie Sellén Nilsson, Träarbetare, Rydaholm
  2. Jörgen Ståhl, Kvalitetschef, Horda
  3. Gun-Britt Klingberg, Industriarbetare,Bor
  4. Brendan Holden, Industriarbetare, Bor
  5. Anette Myrvold, Industriarbetare, Rydaholm
  6. Nils-Göran Krantz, Personlig assistent, Bor
  7. Ann-Christine Nordlander, Undersköterska, Bor
  8. Mikael Arvidsson, Fabriksarbetare, Ohs
  9. Gunilla Wall, Lokalvårdare, Rydaholm
  10. Pär Elmgren, Industriarbetare, Rydaholm
  11. Gunborg Lindblad, Pensionär, Rydaholm
  12. Lars Nilsson, Pensionär, Rydaholm
  13. Sören Eriksson, Lagerarbetare, Ohs
  14. Manuel Ortega Guerra, Sängmontör, Rydaholm
  15. Patrik Gustafsson, Marknadsansvarig, Rydaholm
Värnamo Östra
0002-02078
VAL TILL KOMMUNFULLMÄKTIGE

Arbetarepartiet-Socialdemokraterna

Du får bara markera en av dessa anmälda kandidater.
  1. Lennart Palm, Byggnadsarbetare,Dannäs
  2. Jenny Johansson, Kokerska,Bredaryd
  3. Anders Ferngren, Lärare,Bredaryd
  4. Eva Lewin, Industriarbetare,Forsheda
  5. Bo Svedberg, Produktionstekniker,Bredaryd
  6. Annika Wretblad, Studerande,Forsheda
  7. Bertil Ahlenhed, fd,Lärare,Bredaryd
  8. Marianne Järletun, Pensionär,Värnamo
  9. Anders Berglund, Elektriker,Hånger
  10. Carina Adanko, Ljusdesigner,Bredaryd
  11. Lars-Gunnar Erlandsson, Egenföretagare,Bredaryd
  12. Anita Adesund, Förskollärare,Bredaryd
  13. Björn Dahlbäck, Statsanställd,Värnamo
Värnamo Västra
0002-02226

Centerpartiet

VAL TILL KOMMUNFULLMÄKTIGE

Centerpartiet

Du får bara markera en av dessa anmälda kandidater.
  1. Hans-Göran Johansson, Kommunstyrelsens ordförande, Värnamo
  2. Diana Van, Ombudsman, Vasagatan, Värnamo
  3. Göran Andersson, Egenföretagare, Päronvägen, Värnamo
  4. Maria Johansson, Vårdadministratör, Tånnö, Värnamo
  5. Patrik "Budda" Andersson, Motorsportssäljare, Nunnegatan, Värnamo
  6. Annelie Hermansson, Bibliotekarie, Klarbärsvägen, Värnamo
  7. Raymond Pettersson, Gymnasielärare, Malmstensgatan, Värnamo
  8. Annie Johansson, Riksdagsledamot, Värnamo
  9. Åke Carlsson, Lantbrukare, Mossle Brockegård, Värnamo
  10. Ida Fransson, Studerande, Grevevägen, Värnamo
  11. Haris Sibonjic, Sjukgymnast, Storgatan, Värnamo
  12. Arnold Gustavsson, Revisor, Torp, Värnamo
  13. Anette Renfjord, Lärare, Mosslelundsgränd, Värnamo
  14. Stig Fransson, Pensionär, Rusthållarevägen, Värnamo
  15. Bahrije Zogaj, Tolk, Doktorsgatan, Värnamo
  16. Andreas Wendel, Studerande, Växjövägen, Värnamo
  17. Tommy Sörensen, Musiklärare, Floragatan, Värnamo
  18. Hildegard Ek, Pensionär, Thure Sällbergsgatan, Värnamo
  19. Hans Fältros, Projektledare, Åkaregatan, Värnamo
  20. Armen Mustafi, Egenföretagare, Kolonigatan, Värnamo
  21. Joe Aronsson, Sjukgymnast, Lillegårdsgatan, Värnamo
  22. Åke Faust, Maskintekniker, Maramö, Värnamo
  23. Nina Arnes, Kock/Undersköterska, Lagastigen, Värnamo
  24. Thomas Håkansson, Egenföretagare, Ringvägen, Värnamo
  25. Göran Erlandsson, Bildlärare, Fryle, Värnamo
Värnamo kommun
0004-01629
VAL TILL KOMMUNFULLMÄKTIGE

Centerpartiet

Du får bara markera en av dessa anmälda kandidater.
  1. Hans-Göran Johansson, Kommunstyrelsens ordförande, Värnamo
  2. Maria Leifland, Egenföretagare, Långshult, Rydaholm
  3. Stefan Widerberg, Lärare, Getterslid, Horda
  4. Lars Lejon, Företagsledare, Hjortsjö, Rydaholm
  5. Inger Axelsson, Socialsekreterare, Milstensvägen, Bor
  6. Leif Nygren, Arbetsledare, Gunnamo, Gällaryd
  7. Annie Johansson, Riksdagsledamot, Värnamo
  8. Tommy Sjöström, Banktjänsteman, Lergården, Bor
  9. Ingvar Widerberg, Pensionär, Parkvägen, Horda
  10. Bernt Svensson, Ekonom, Klockaregården, Bor
  11. Magnus Berggren, Lastbilschaufför, Solhaga, Gällaryd
  12. Susanne Ström, Barnskötare, Risbygd, Bor
  13. Bengt Hallgard, Konstruktör, Åsen, Bor
  14. Haris Sibonjic, Sjukgymnast, Storgatan, Värnamo
  15. Lars Holmström, Pensionär, Rydstorp, Bor
  16. Anders Fransson, Maskinist, Skogsgläntan, Gällaryd
  17. Bengt Einarsson, Socionom, Grankärr, Rydaholm
  18. Linda Johansson, Studerande, Fröakärr, Tånnö
  19. Stefan Källberg, Företagare, Barnagärde, Horda
  20. Hans Arthursson, Vaktmästare, Björkliden, Gällaryd
  21. Jesper Sundhall, Annonskonsulent, Bråkningsvägen, Bor
  22. Gunilla Fransson, Kontorist, Skogsgläntan, Gällaryd
  23. Inger Jönsson, Lantbrukare, Västenhaga, Rydaholm
  24. Magnus Ullerås, Säljare, Ulås, Bor
  25. Helén Widerberg, Butiksägare, Getterslid, Horda
  26. Lars Einarsson, Pensionär, Skaftarp, Rydaholm
  27. Arne Harrysson, Montör, Ulås, Bor
  28. Ann-Christin Kjällberg, Banktjänsteman, Barnagärde, Horda
  29. Bengt Ljungberg, Avd. föreståndare, Björkhamra, Bor
Värnamo kommun
0004-01630
VAL TILL KOMMUNFULLMÄKTIGE

Centerpartiet

Du får bara markera en av dessa anmälda kandidater.
  1. Hans-Göran Johansson, Kommunstyrelsens ordförande, Värnamo
  2. Eva Eriksson, Kökschef, Bröttjestad, Bredaryd
  3. Patrik "Budda" Andersson, Motorsportssäljare, Nunnegatan, Värnamo
  4. Helena Ruderfors, Processutvecklare, Jakobsbovägen, Hånger
  5. Sylvia Fernström, Pensionär, Smedgatan, Bredaryd
  6. Gull-Britt Andersson, Kokerska, Västergatan, Forsheda
  7. Klas Uvebrant, Lärare/Företagare, Lilla Gavlö, Dannäs
  8. Maria Fransson, Löneassistent, Lundavägen, Bredaryd
  9. Annie Johansson, Riksdagsledamot, Värnamo
  10. Sigvard Schön, Kyrkokamrer, Rannäs, Forsheda
  11. Malin Eriksson, Lantarbetare, Bröttjestad, Bredaryd
  12. Susanne Bergenholtz, Egenföretagare, Rydhemsvägen, Hånger
  13. Katarina Landin, Skötare, Hamra, Bredaryd
  14. Haris Sibonjic, Sjukgymnast, Storgatan, Värnamo
  15. Susanne Eriksson, Butikschef, Björkebo, Forsheda
  16. Niklas Fransson, Produktionstekniker, Lundavägen, Bredaryd
  17. Torsten Håkansson, Pensionär, Karlsdalsvägen, Hånger
  18. Jakob Svensson, Metallarbetare, Fridhäll, Bredaryd
  19. Kennet Malm, Verktygsmakare, Fållavägen, Forsheda
  20. Johan Hilding, Entreprenör, Norrskog, Hånger
  21. Karl-Vilhelm Nilsson, Montör, Skattegård, Bredaryd
  22. Erling Melin, Pensionär, Dannäsvägen, Forsheda
  23. Sivert Gustavsson, Lagerchef, Norra Ryd, Hånger
  24. Monica Nilsson, Pensionär, Skattegård, Bredaryd
Värnamo kommun
0004-01631

Folkpartiet liberalerna

VAL TILL KOMMUNFULLMÄKTIGE

Folkpartiet liberalerna

Du får bara markera en av dessa anmälda kandidater.
  1. Eva Petersson, egenföretagare, Värnamo
  2. Håkan Andersson, ingenjör, Värnamo
  3. Eva Bengtsson, tandläkare, Värnamo
  4. Rolf Zimmergren, direktör, Forsheda
  5. Ann-Margreth Liljeqvist, specialpedagog, Värnamo
  6. Anders Thorén, civilingenjör, Värnamo
  7. Jytte Halvordsson, sjuksköterska, Värnamo
  8. Fredrik Lingeskog, projektledare, Värnamo
  9. Lechi Tran, modersmålslärare, Värnamo
  10. Kambiz Ahmadi, ingenjör, Värnamo
  11. Anna Wahlin, studerande, Hånger, Värnamo
  12. Robert Lindqvist, gymnasielärare, Värnamo
  13. Jenny Andersson, personalansvarig, Värnamo
  14. Joel Catoni, skogsbrukare, Bredaryd
  15. Birgitta Andersson, förskollärare, Värnamo
  16. Rolf Nilsson, exportkonsult, Värnamo
  17. Johannes Akkurt, studerande, Värnamo
  18. Gilbert Karlsson, sågverksarbetare, Dannäs Forsheda
  19. Arne Ekedahl, ingenjör, Värnamo
  20. Gunnar Liljeqvist, ingenjör, Värnamo
  21. Paul Finnhult, konsult, Värnamo
  22. Jan Wahlin, studiekonsulent, Hånger Värnamo
  23. Anders Nordangård, företagare, Värnamo
Värnamo 1
0003-00523
VAL TILL KOMMUNFULLMÄKTIGE

Folkpartiet liberalerna

Du får bara markera en av dessa anmälda kandidater.
  1. Karl-Magnus Svensson, inköpschef, Bor
  2. Birgitta Petersson, utvecklingsledare, Värnamo
  3. Johan Kristiansson, arbetsförmedlare, Värnamo
  4. Eva Svensson, förskollärare, Värnamo
  5. Ingemar Lindman, företagare, Vrigstad
  6. Ann-Marie Lindman, ekonomichef, Vrigstad
  7. Anders Petersson, studerande, Värnamo
  8. Esse Colvås, ambulanssjukvårdare, Värnamo
Värnamo 2
0003-00524

Kommunistiska Partiet

VAL TILL KOMMUNFULLMÄKTIGE

Kommunistiska Partiet

Du får bara markera en av dessa anmälda kandidater.
  1. Joni Väyrynen, Metallarbetare
  2. Mats Lönnberg, Industriarbetare
  3. Hanne Tang, Industriarbetare
  4. Lena Rosenqvist, Kanslist
  5. Anders Olsson, Elektriker
Värnamo
0471-00481

Kristdemokraterna

VAL TILL KOMMUNFULLMÄKTIGE

Kristdemokraterna

Du får bara markera en av dessa anmälda kandidater.
  1. Christer Fjordevik, Kommunfullmäktiges ordf., Värnamo
  2. Camilla Rinaldo, Frisör, Bredaryd
  3. Leif Bäckrud, Konstruktör, Rydaholm
  4. Birgitta Johansson, Sjuksköterska, Värnamo
  5. Gunnar Crona, Skolchef, Värnamo
  6. Lena Freij, Kokerska, Hjälshammar
  7. Ibrahim Candemir, Lönesupport, Värnamo
  8. Sanja Mikulic', Modersmålslärare, Värnamo
  9. Stig Claesson, Företagare, Nöbbele
  10. Monica Johnsson, Sjuksköterska, Rydaholm
  11. Arnold Carlzon, Lärare, Bor
  12. Zamira Hansen, Fritidsledare, Värnamo
  13. Per-Gunnar Dahlgren, Pastor, Forsheda
  14. Marianne Svensson, Adjunkt, Tånnö
  15. Håkan Johansson, Studie- och yrkesvägledare, Värnamo
  16. Gabriella Lönn, Studerande, Rydaholm
  17. Robert Tedenby, Behandlingsassistent, Värnamo
  18. Xhilda Bushati, Labingenjör, Värnamo
  19. Bertil Isaksson, Banktjänsteman, Bredaryd
  20. Evanjeline Eriksson, Systemvetare, Värnamo
  21. Lars-Evert Jonsson, Pastor, Värnamo
  22. Susanne Karlsson, Intervjuare, Horda
  23. Ingemar Jennersjö, Musiklärare, Kärda
  24. Camilla Gunnarsson, Undersköterska, Värnamo
  25. Johannes Sunesson, Studerande, Rydaholm
  26. Anita Mårtensson, Utvecklingskonsulent, Värnamo
  27. Maths Holmberg, Företagare, Värnamo
  28. Herrmy Nenkert Pettersson, Senior, Värnamo
  29. Kjell Ericsson, Bildemonterare, Kärda
Värnamo Kommunlista
0068-01390
VAL TILL KOMMUNFULLMÄKTIGE

Kristdemokraterna

Du får bara markera en av dessa anmälda kandidater.
  1. Christer Fjordevik, Kommunfullmäktiges ordf., Värnamo
  2. Birgitta Johansson, Sjuksköterska, Värnamo
  3. Gunnar Crona, Skolchef, Värnamo
  4. Ibrahim Candemir, Lönesupport, Värnamo
  5. Sanja Mikulic', Modersmålslärare, Värnamo
  6. Zamira Hansen, Fritidsledare, Värnamo
  7. Håkan Johansson, Studie- och yrkesvägledare, Värnamo
  8. Xhilda Bushati, Labingenjör, Värnamo
  9. Anders Magnusson, Skötare, Värnamo
  10. Gunnel Youngström, Servitris, Värnamo
  11. Donald Crona, Kronofogde, Värnamo
  12. Anita Mårtensson, Utvecklingskonsulent, Värnamo
  13. Maths Holmberg, Företagare, Värnamo
  14. Herrmy Nenkert Pettersson, Senior, Värnamo
  15. Patrik Ekwall, Företagare, Värnamo
  16. Camilla Gunnarsson, Undersköterska, Värnamo
  17. Peter Johnson, Begravningsentreprenör, Värnamo
  18. Kerstin Sneath, Ekonom, Värnamo
  19. Stefan Petersson, Distriktsläkare, Värnamo
  20. Margareta Svensson, Resurspedagog, Värnamo
  21. Karin Rylander, Pensionär, Värnamo
  22. Lars-Evert Jonsson, Pastor, Värnamo
Värnamo Centrumlistan
0068-01398
VAL TILL KOMMUNFULLMÄKTIGE

Kristdemokraterna

Du får bara markera en av dessa anmälda kandidater.
  1. Leif Bäckrud, Konstruktör, Rydaholm
  2. Lena Freij, Kokerska, Hjälshammar
  3. Arnold Carlzon, Lärare, Bor
  4. Monica Johnsson, Sjuksköterska, Rydaholm
  5. Roland Johansson, Ekonom, Gällaryd
  6. Gabriella Lönn, Studerande, Rydaholm
  7. Per-Gunnar Dahlgren, Pastor,Forsheda
  8. Susanne Karlsson, Intervjuare, Horda
  9. Ingvar Sandolf, Rydaholm
  10. Evanjeline Eriksson, Systemvetare, Värnamo
  11. Johannes Sunesson, Studerande, Rydaholm
  12. Rodhe Lindahl, Innesäljare, Hånger
  13. Bo Bengtsson, Lantbrukare, Tånnö
  14. Marianne Svensson, Adjunkt, Tånnö
  15. Leif Andersson, Kyrkoherde emeritus, Värnamo
Värnamo Östra listan
0068-01401
VAL TILL KOMMUNFULLMÄKTIGE

Kristdemokraterna

Du får bara markera en av dessa anmälda kandidater.
  1. Camilla Rinaldo, Frisör, Bredaryd
  2. Stig Claesson, Företagare, Nöbbele
  3. Gabriella Lönn, Studerande, Rydaholm
  4. Per-Gunnar Dahlgren, Pastor, Forsheda
  5. Anita Mårtensson, Utvecklingskonsulent, Värnamo
  6. Bertil Isaksson, Banktjänsteman, Bredaryd
  7. Rodhe Lindahl, Innesäljare, Hånger
  8. Ingemar Jennersjö, Musiklärare, Kärda
  9. Evanjeline Eriksson, Systemvetare, Värnamo
  10. Bengt Sandolf, Banktjänsteman, Bredaryd
  11. Susanne Karlsson, Intervjuare, Horda
  12. Hans Bengtsson, Praktiksamordnare, Hånger
  13. Marianne Svensson, Adjunkt, Tånnö
  14. John-Erik Johansson, Pensionär, Kärda
  15. Monica Dahlgren, Distriktssköterska, Forsheda
  16. Kjell Ericsson, Bildemonterare, Kärda
Värnamo Västra Listan
0068-01405

Miljöpartiet de gröna

VAL TILL KOMMUNFULLMÄKTIGE

Miljöpartiet de gröna

Du får bara markera en av dessa anmälda kandidater.
  1. Britt Bergström, folkbildare, Näsbyholm
  2. Walter Soares, vårdare, Rydaholm
  3. Kajsa Carlsson, fd rektor, Värnamo
  4. Lena Forsberg, köksbiträde, Hånger
  5. Jerker Wilson, sjuksköterska, Värnamo
  6. Kajsa-Lena Amrén, grundskollärare, Värnamo
  7. Gunnel Jinnegren, speciallärare, Hörle
  8. Per Gussarsson, tandläkare, Värnamo
  9. Jaana Gustavsson, biolog, Värnamo
  10. Lisbeth Karlsson, lärare, Värnamo
  11. Ulf Enbom, yrkeslärare, Värnamo
  12. Eva-Lena Klarqvist, skötare, Värnamo
  13. Doris Lundgren, adjunkt, Fryele
  14. Bo Alvberger, strandskyddare, Värnamo
  15. Inger Peterson, pensionär, Värnamo
  16. Gunilla Sveningsson, industriarbetare, Bredaryd
Värnamo centralort och Värnamo övrig
0055-03158

Moderata Samlingspartiet

VAL TILL KOMMUNFULLMÄKTIGE

Moderata Samlingspartiet

Du får bara markera en av dessa anmälda kandidater.
  1. Gottlieb Granberg, 55 Maskinentreprenör Rydaholm
  2. Karl Mats Bodestad, 54 Maskinförare Värnamo
  3. Margaretha Fransson, 59 Företagare Värnamo
  4. Dieter Wagner, 42 Lantmästare Forsheda
  5. Arne Ekegren, 69 Ingenjör Bor
  6. Margareta Nyberg, 43 Distriktssköterska Värnamo
  7. Bo Malmsten, 56 Företagare Värnamo
  8. Michael Andersson, 52 VD Värnamo
  9. Glenn Lund, 57 Säljare Rydaholm
  10. Catharina Poppen, 63 Lärare Värnamo
  11. Håkan Frid, 53 Fastighetsmäklare Värnamo
  12. Jan-Olof Hall, 58 Säljare Rydaholm
  13. Dan Elmkvist, 56 Företagare Rydaholm
  14. David Stener, 62 Försäljningschef Värnamo
  15. Magnus Petersson, 54 Företagare Värnamo
  16. Thomas Elmgren, 48 Verktygsmakare Rydaholm
  17. Lars Carlborg, 61 Projektledare Värnamo
  18. Göran Olsson, 62 Köpman Bor
  19. Ulf Dovhammar, 43 Entreprenör Forsheda
  20. Kjell Karlsson, 51 Elektriker Rydaholm
  21. Lena Tillman, 53 Kursvärdinna Värnamo
  22. Ingvar Björk, 68 Adjunkt Värnamo
  23. Christian Aldernäs, 30 Fastighetsskötare Värnamo
  24. Terje Freij, 37 Verktygsmakare Bor
  25. David Wernow, 41 Gymnasielärare Forsheda
  26. Jan Ågren, 54 Ingenjör Värnamo
Värnamo kommun
0001-00862

Sverigedemokraterna

VAL TILL KOMMUNFULLMÄKTIGE

Sverigedemokraterna

Du får bara markera en av dessa kandidater.
  1. Sven Evert Gunnarsson, företagare
  2. Anne Karlsson, marknadsansvarig
  3. Johan Nissinen, studerande
  4. Jan Nilsson, organisatör
  5. Birger Söderberg, klinikchef
  6. Eddie Bäckström, yrkeschaufför
  7. Boo Karlsson, billackerare
  8. Christer Svensson, chaufför
  9. Ing-Britt Axelsson-Nilsson, miljövårdare
  10. Carina L Svensson, butiksbiträde
  11. Esse Liljengren, murare
  12. Agne Svensson, pensionär
Värnamo
0110-03388

Vänsterpartiet

VAL TILL KOMMUNFULLMÄKTIGE

Vänsterpartiet

Du får bara markera en av dessa anmälda kandidater.
  1. Svante Olson, Värnamo
  2. Fjodor Eklund, Hörle
  3. Linda Svensson, Bor
  4. Monica S-Hevosmaa, Forsheda
  5. Hans-Olof Carlson, Bor
  6. Dorothy Larsson, Värnamo
  7. Johnny Lavonen, Värnamo
  8. Torbjörn Blick, Fryele
  9. Annita Larsson, Värnamo
Värnamo
0005-01568

http://www.val.se